Yazılım İndir

TDR NOVA Full İndir

Tdr Nova Full İndir

Çok güzel ücretsiz bir eq eklentisi. Bu eklentiyi aynı zamanda compressor olarak da kullanabilme şansına sahipsiniz.

TDR Nova

NOVA paralel bir dinamik ekolayzırdır. Parametrik bir ekolayzırın bilinen düzeninde görünen her bir bant, işlemcinin etkileyici bir şekilde geniş bir uygulama yelpazesini kapsamasını sağlayan tam özellikli bir dinamik bölüm içerir. İster ustalıktan yoksun bir yoğunluk, ister daha fazla gevreklik isteyen tambur otobüsü ya da mükemmel kullanımınızda bir sibilance problemi olsun: NOVA’nın zarif bir cevabı var.

Klasik bir “düğme” arayüzü ile eşleştirilen kullanıcı dostu bir WYSIWYG sürükle ve bırak ekranı, NOVA’nın güçlü işleme yeteneklerini harekete geçiren çeşitli parametrelere hızlı ve sorunsuz erişim sağlar. Dört dinamik EQ bandı ve ek yüksek geçişli ve düşük geçişli filtre bölümleriyle NOVA en egzotik talebi karşılayabilir. Sezgisel eşit ses yüksekliği işlevleri, ses yüksekliği farklılıklarından rahatsız olmadan en uygun ayarı bulmanıza yardımcı olur.

Uygulamada, işlemci bir dizi görevi kapsar:

  • Parametrik eşitleme
  • Dinamik eşitleme
  • Frekans seçici sıkıştırma
  • Çok bantlı sıkıştırma
  • Geniş bant sıkıştırma

Elbette NOVA, bir TDR eklentisinde beklediğiniz tüm yardımcıları ve iş akışı geliştirmelerini içerir: Bir ön ayar yöneticisi, geri al / yinele, A / B, ayrıntılı belgeler, kopyala ve yapıştır ve daha fazlası.

Yepyeni TDR Nova ekolayzır, çok daha rafine bir kullanıcı arayüzüne sahip gelişmiş bir dizi özellik getiriyor (orijinal Nova-67P eklentisinin fırfırsız bilimsel görünümüne oldukça düşkün olsak da). TDR Nova, ayrıntılı bir dinamik bölümle genişletilen klasik bir parametrik ekolayzer düzenine sahiptir. Eklenti, tam bir stereo karışımı veya tek bir ses parçası olsun, girişteki ses malzemesinin son derece hassas ve çok yönlü dinamik işlenmesi için uygundur. Standart ekmek ve tereyağı parametrik EQ’nuzun yanı sıra mastering amaçlı frekans seçici sıkıştırma ve çoklu bant sıkıştırma özellikli güçlü bir dinamik işlemciniz de iyi çalışabilir.

Geçmişte dinamik ekolayzır kullanmayan kullanıcılar, dinamik EQ işlemenin temel kavramlarını ve TDR Nova’ya nasıl uygulandıklarını açıkladığından, PDF formatında sağlanan kullanım kılavuzuna kesinlikle bakmalıdır. Dahili spektrum analizörü ve mükemmel eşit ses şiddeti işlevselliği, TDR Nova’yı deneyimli kullanıcılar kadar yeni başlayanlar için sezgisel bir karıştırma ve mastering ekolayzır yapar. TDR Nova ile ilgili en etkileyici şey, basit bir parametrik EQ’dan süper hassas bir dinamik ekolayzere ne kadar kolay dönüştüğüdür.

Tdr nova indir

Etiketler
Daha Fazla Göster

Anıl Yıldırım

Müzik ve tasarım ile ilgilenen 27 yaşında sıradan bir dünyalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyicinizi devre dışı bırakıp sayfayı yenileyiniz. Şurda üç beş kuruş kazanalım diyoruz, hemen bi reklam engelleyiciler falan. :P