Yazılım İndir

Sony Vegas Pro Full İndir

Sony Vegas 15

Sony Vegas Pro Full İndir

Vegas Pro 14, tam yaratıcı kontrol için tasarlanmış modern bir NLE’dir. Sahip olduğu yeni özellikler arasında gelişmiş arşiv araçları, ileri düzey ses ölçümü ve Vegas Pro Connect mobil iPad yardımcı uygulaması bulunmaktadır. Sony Vegas Pro Full İndir Vegas Pro 14; DVD Architect™ Pro 6, Dolby® Digital Professional Encoder ve FXHOME, NewBlueFX ve iZotope® eklenti koleksiyonlarıyla birlikte gelir.

Sony Vegas İndir

Özellikler

 • Çok araçlı düzenlemede yapılan geliştirmeler
 • Proje Arşivleme
 • Vegas Pro Connect iPad uzaktan kumandası ve işbirliği aracı
 • FXHOME’dan Video FX
 • iZotope’tan Nectar Elements diyalog geliştirme eklentisi
 • NewBlueFX Video Essentials VI
 • EBU R128/CALM Act ile uyumlu Ses Yüksekliği Göstergeleri
 • 4K intra XAVC dosyalarını akıllı işleme
 • Sony Kamera Kablosuz Adaptörü proxy öncelikli iş akışı

Hangi İşletim Sistemlerinde Çalışır?

 • Windows 7 (x64)
 • Windows 8 (x64)
 • Windows 10 (x64)

Tüm profesyonel ihtiyaçları kapsar

Sony Vegas Pro, Adobe Premiere gibi diğer endüstri standardı video düzenleme paketleriyle karşılaştırılabilir veya Final Kesim Pro ancak Sony’nin hem Premiere hem de Final Cut için biraz farklı olan kendi iş akışı mantığını izler.

Bu nedenle, eğer sadece ikincisini denediyseniz, ilk etapta mücadele edebilirsiniz, ancak Sony Vegas Pro, çok ayrıntılı bir kılavuzla belgelenmiştir. Sony Vegas Pro Full İndir , birçok cihazdan (HD video dahil) medya alma, 300’den fazla filtre ve özel efekt kullanma , metin katmanları ve altyazılarla çalışmak için özel araçlar kullanma ve görüntü kalitesini kolayca optimize etme gibi profesyonel ihtiyaçlara hemen hemen her şeyi destekliyor. .

Ancak Sony’den beklediğiniz gibi, videoların nasıl seslendiğine ve genel olarak video ses kalitesinin kalitesine de çok dikkat ediliyor. Ayrıca, VST eklentileri için destek ve Sony Vegas ses ayarları üzerinde çok yüksek bir kontrol derecesi verir, seçim için ses efektleri çok sayıda var.

Standart zaman çizelgesi arayüzü

Sony Vegas Video arayüzü standart bir video düzenleme arayüzü izler. Sony Vegas Pro Full İndir Çeşitli ses ve video parçalarını düzenlemek için medyanın ve mevcut çalışmanın yanı sıra bir zaman çizelgesini önizlemek için birkaç pencere vardır. Sony Vegas Video arayüzü hakkında en iyi şey tamamen özelleştirilebilir olmasıdır : programın farklı modüllerini özgürce açıp kapatabilir ve ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde düzenleyebilirsiniz.

Değiştirilebilir modüllerin bu kullanımı ilk başta Premiere ve Final Cut için kullanılanlar için kafa karıştırıcı olabilir, ancak düzenleme arayüzünüzün yüksek derecede kontrolünü sağlar. Sony Vegas Pro Full İndir ayrıca, Premiere veya Final Cut kullanıcılarının adapte etmesi gereken diğer nüanslar da vardır – bazı araçlar farklı menüler altında bulunur ve Sony Vegas Pro arayüzüne alışması biraz zaman alır.

Oldukça başarılı bir video editörü

Sony Vegas Pro, endüstri standardı bir video editörüdür ve Final Cut ve Premiere gibi paketlere bir alternatif arıyorsanız veya ses düzenleme söz konusu olduğunda daha güçlü bir şeye ihtiyacınız varsa, Sony Vegas Pro kesinlikle denemeye değer. Sony Vegas Pro Full İndir Ücretsiz bir alternatif arıyorsanız, VideoPad Video Editor uygulamasını da indirmenizi tavsiye ederiz.

AVANTAJLAR

Tüm profesyonel ihtiyaçları kapsar
İyice belgelenmiş
HD dahil birçok format desteği
Ses ve video efektleri ve filtrelerinin tonları
Profesyonel ses ve ses üretmek için ideal

Eğer bu konu işinize yaradıysa, alttaki abone ol butonuna tıklayarak bana destek olabilirsiniz.

Çok kısa bir zaman ayırarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Anıl Yıldırım

Müzik ve tasarım ile ilgilenen 27 yaşında sıradan bir dünyalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyicinizi devre dışı bırakıp sayfayı yenileyiniz. Şurda üç beş kuruş kazanalım diyoruz, hemen bi reklam engelleyiciler falan. :P