Blog

Sony a6500 İle Çekilmiş Fotoğraflar

Sony a6500 ve Sigma 30mm

Makine

Sony a6500
Lens: Sigma 30mm

Merhabalar. Meraklısı için Sony a6500 ile çektiğim fotoğrafları sizlerle paylaşmaya karar verdim. Genel olarak belirli bir konsept belirlemedim. Hem iç hem de dış mekan çekimlerimi burada paylaşacağım. Malum ülkemiz zor bir süreçten geçiyor dolayısı ile makineyi boynuma asıp dışarı çıkıp fotoğraf çekemiyorum. Fotoğraf çekmek bir yana dursun umarım bu zor günleri bir an önce atlatırız. Evin içinde, camdan ne kadar çekilebilirse o kadar çekmeye çalışacağım şimdilik. Sizler de yorum bırakabilirsiniz düşüncelerinizi. 🙂 Fotoğraflar üzerinde herhangi bir işleme yapmadan ham halini yükledim.

Fotoğraf İşleme Mevzusu

Fotoğraf işlemek için genelde Adobe Lightroom kullanıyorum. Bazen hazır presetleri baz alarak düzenlemeler yaparken bazen de kendi presetlerimi oluşturmaya çalışıyorum. Şimdilik bu kadar görsel yükleyebildim. Makine ile tanışmamız henüz çok yeni. Canon renklerini seven biri olarak umarım 6500’e alışabilirim. Konunun en başında söylemiştim fakat tekrar söylemem gerekirse lens olarak Sigma 30mm F/1.4 kullanıyorum.

Fotoğrafraların son güncelleme tarihi: 02:05.2020

Etiketler
Daha Fazla Göster

Anıl Yıldırım

Müzik ve tasarım ile ilgilenen 27 yaşında sıradan bir dünyalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyicinizi devre dışı bırakıp sayfayı yenileyiniz. Şurda üç beş kuruş kazanalım diyoruz, hemen bi reklam engelleyiciler falan. :P