Şarkı Kapağı

Nedir bu şarkı kapağı?

Şarkı Kapağı, Müzik kapağı, Albüm Kapağı yaptırmak için müzik tarzınız ne olursa olsun üretmiş olduğunuz müziğin tanıtımını yapmanız için sizler için hazırlamış olduğumuz kapaklardır. İstekleriniz doğrultusunda sizinle yaptığımız küçük bir sohbet sonrasında ne tür bir tasarım istediğinizi siz tarif ediyorsunuz biz de tarifinize uygun olacak şekilde bir kapak yapıyoruz. Diyelim ki biz kapağı yaptık size teslim ettik sonra şarkının bilgilerinde bir güncelleme oldu ve kapağa yazdığımız bazı bilgileri değiştirmemiz gerekiyor. O gibi durumlara düşen müşterilerimizi mağdur etmemek adına yapmış olduğumuz tasarımın projesini bir hafta boyunca saklıyoruz. İster sosyal hesaplarınızda kullanın ister youtube videosu hazırlarken kullanın. Unutmayın ki bu görseller sizler için çok önemli olmak ile beraber aynı zamanda vitrininizdir. Şarkı kapaklarını tam boy görmek için görsellere bir kere sol tıklamanız yeterli olacaktır.

Facebook: www.facebook.com/anilyildirimusic
İnstagram: anilyildirimusic
Twitter @ inilyildirim

Sizler de şarkılarınıza veya albümlerinize kapak yaptırmak isterseniz alttaki iletişim adreslerinden iletişime geçebilir, konu altına yorum yapabilir, mesaj kutusu sekmesinden bizlere ulaşabilirsiniz. Bize en hızlı instagram üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Şarkı kapağı nasıl yaptırırım?

Sitemizde bulunan sosyal hesaplar üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

Ödeme yöntemleri nedir?

Ziraat – Akbank – İş Bankası – Papara.

Ne zaman teslim alabilirim?

Ödemeyi yaptığınız gün içerisinde teslim ediyoruz.

Soru sormak istiyorum!

Soru sormak için mesaj kutusu sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz.

Fiyat teklifi alabilir miyim?

Evet, lütfen konuya hangi hizmetimizden yararlanmak istediğinizi ve hizmetle ilgili aklınızdaki soruları yazın, en kısa sürede size ulaşıp konuyu aydınlatacağız.

Fiyatlandırma neye göre belirleniyor?

Her ürün ve her hizmet, içinde bulunduğunuz duruma ve işinizin zorluğuna ve yapacaklarımıza göre ayrı ayrı şekillendirilmektedir, bu sebeple herkese adil hizmetler sunmak için tek bir fiyat politikamız bulunmamaktadır.
Hizmet almak ve fiyat bilgisi için aşağıdaki adreslerden iletişime geçebilirsiniz.

İnstagram : anilyildirimusic
Facebook : facebook.com/anilyildirim


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyicinizi devre dışı bırakıp sayfayı yenileyiniz. Şurda üç beş kuruş kazanalım diyoruz, hemen bi reklam engelleyiciler falan. :P