Yazılım İndir

İzotope Ozone 4 Full İndir

V4 + Keygen

İzotope Ozone 4 Full İndir

Izotope’un amiral gemisi, hepsi bir arada mastering paketi ilk olarak Nisan 2002 sayısında SOS tarafından incelendi ve yeni özellikler ve iyileştirmelerle birlikte son NAMM gösterisinde sürüm 4 piyasaya sürüldü. Ozon 4, orijinal versiyonunda bulunan altı modüle dayanıyor: Parametrik Ekolayzer, Mastering Reverb, Çok Bantlı Dinamiği, Çok Bantlı Harmonik Uyarıcı, Çok Bantlı Stereo Görüntüleme ve Ses Yüksekliği Maksimumlaştırıcı. Eklentinin ve çekirdek modüllerinin genel çalışması Ozon’un gelişimi ile çok benzer kalmıştır. 

Yeni Katmanlar

Ozon 4 kozmetik bir revizyondan yararlanır – görünüm artık fütüristik ve genellikle göze çok hoş geliyor – ancak temel kontrollerin çoğu tanıdık yerlerde kalıyor, bu da yükseltme yapıyorsanız iyi bir şey. Bir yana, bir dizi değişiklik ve iyileştirme önceden ayarlanmış sistemin yeniden tasarlanması; modül düzeyinde ve global Miktar kontrolleri; Üç çok bantlı modül ve yankıdan her biri için Orta / Yan işleme seçenekleri; Loudness Maximizer için, geçici akımların üstün kullanımı ile yeni bir mod; Bypass kontrolü uygulandığında isteğe bağlı otomatik kazanç ayarı; ve Bob Katz tarafından geliştirilen fikirlere dayanan ‘K ‑ Sistem’ ölçümü.

Hazır Ayarlar

İzotope Ozone 4 Full İndir

İzotope Ozone 4 Full İndir ve önayar Yöneticisi penceresi artık ana pencereden çıkarılabilir; bu, önayarlardan geçtiğinizde ve belirli bir modüle hangi ayarların uygulandığını görmek istiyorsanız çok yararlıdır. Ön ayarlar artık klasörler halinde de düzenlenebilir ve sağlanan 100 ‑ artı ön ayarlar, ‘Tarza Özel Mastering’ veya ‘Instruments and Busses’ gibi klasörler halinde yardımcı bir şekilde düzenlenir. Bu, uygun bir başlangıç ​​noktası bulmayı veya kendi hazır ayarlarınızı düzenlemenizi çok daha kolay hale getirir.

Izotope ayrıca yeni Macro Fader’lar aracılığıyla önceden ayarlanmış sisteme bir miktar ses düzenlemesi yaptı. Preset Manager penceresinde bir ön ayar seçildiğinde, bu ön ayarın genel ayarlaması için tuş kontrollerine erişim sağlayan bir dizi fader görüntülenir. İzotope Ozone 4 Full İndir Örneğin, bir Loundess Macro Fader, Loudness Maximiser için Eşiği kontrol edebilirken, bir Derinlik Macro Fader Çok Bantlı Stereo Görüntüleme modülündeki Bant Genişletme kontrollerini değiştirebilir. Kullanıcılar istedikleri zaman kendi Makro Fader’larını da oluşturabilirler. Tüm bu kavram gerçekten iyi uygulanmış ve basit düzenlemeye kolay bir yol sağlar.

Önceden ayarlanmış Makro Kısıcıları yalnızca kullanışlı yeni kontroller değildir. Ozone 4 full indir ve ana pencere artık hem modül hem de global Miktar kontrolleri içerdiğini gözlemle. Bunlar neredeyse sadece belirli bir modül için işlenmiş ve işlenmemiş ses karışımını ayarlamanıza izin veren ‘mix’ kontrolleri olarak düşünülebilir (örneğin, Loudness Maximizer tarafından uygulanan işleme derecesini kolayca ayarlamanıza izin verir) ) veya global olarak, ana G / Ç seviye ölçerin hemen altındaki kaydırma çubuğundan. Makro Fader’larında olduğu gibi, burada bir kolaylık unsuru vardır, ancak bu kontroller de sadece yararlıdır. Yazımızın son bölümünde diğer sitemiz olan webreklam.net‘i ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Rar şifresini yazarken tek tek eliniz ile yazın. Kopyala yapıştır yapmayın.


Etiketler
Daha Fazla Göster

Anıl Yıldırım

Müzik ve tasarım ile ilgilenen 27 yaşında sıradan bir dünyalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyicinizi devre dışı bırakıp sayfayı yenileyiniz. Şurda üç beş kuruş kazanalım diyoruz, hemen bi reklam engelleyiciler falan. :P