Yazılım İndir

Fabfilter Pro Full İndir

Fabfilter pro full indir

Pro-Q 3, zorlu bir mühendisin isteyebileceği her şeyi sunar: sıfır gecikme süresine ve benzersiz Doğal Faz modlarına ek olarak en kaliteli lineer faz çalışması , pürüzsüz dinamik EQ , bant başına orta / yan işleme , tam surround destek (en fazla Dolby Atmos 7.1.2), akıllı bir solo özellik, isteğe bağlı Otomatik Kazanç ve yerleşik, tamamen özelleştirilebilir bir spektrum analizörü.

Sesinizi zahmetsizce şekillendirin FabFilter Pro-Q 3, sesinizi mümkün olan en hızlı şekilde elde etmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Geniş etkileşimli EQ ekran aracılığıyla , ihtiyacınız olan yerlerde bantlar oluşturabilir, herhangi bir bant için dinamik EQ’yu etkinleştirebilir ve aynı anda birden çok bandı seçip düzenleyebilirsiniz.

fabfilter

FabFilter hediyeler Tabii ki, her zamanki FabFilter güzelliklerini de elde edersiniz: mükemmel ayarlanmış düğmeler, etkileşimli MIDI Öğrenmesi , geri al / yinele ve A / B anahtarı, pürüzsüz parametre geçişleri için Akıllı Parametre Enterpolasyonu, etkileşimli yardım ipuçlarına sahip kapsamlı bir yardım dosyası , örnek doğru otomasyon , gelişmiş optimizasyon ve çok daha fazlası.FabFilter Pro-Q 3, dünya çapında profesyonelleri karıştırmak için tercih edilen ekolayzır haline gelmiştir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Anıl Yıldırım

Müzik ve tasarım ile ilgilenen 27 yaşında sıradan bir dünyalı.

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyicinizi devre dışı bırakıp sayfayı yenileyiniz. Şurda üç beş kuruş kazanalım diyoruz, hemen bi reklam engelleyiciler falan. :P